مکتب‌خونه

مکتب‌خونه

آیا میدانستید؟

می‌توانید بصورت سازمانی از مکتب‌خونه دوره خریداری کنید؟

Docy

درون ریزی دمو

اگر می‌خواهید سایت شما دقیقاً شبیه نسخه نمایشی ‘دوکی’ باشد، باید محتوای آزمایشی را با موفقیت وارد کنید.

ما ویژگی نصب نسخه نمایشی با یک کلیک را در قالب وردپرس «دوکی» ادغام کردیم. شما می توانید تمام محتویات نسخه ی نمایشی را فقط با یک کلیک وارد کنید.

فرایند نصب نسخه ی نمایشی یک کلیک

  • طرح زمینه را نصب کنید و آن را فعال کنید. سپس همه افزونه‌های مورد نیاز را نصب کنید. مطمئن شوید که همه افزونه های مورد نیاز فعال هستند.
  • بعد از فعال کردن همه افزونه‌های مورد نیاز به ظاهر > منوی «وارد کردن نسخه نمایشی با یک کلیک»از داشبورد وردپرس.

توجه: اگر داده‌های تنظیمات طرح زمینه وارد نمی‌شوند، باید آن را به صورت دستی وارد کنید. به ‘تنظیمات تم > بکاپ ‘. سپس رشته پشتیبان را در اینجا کپی کرده و روی دکمه Import a Backup کلیک کنید. رشته پشتیبان را در فایل options.txt خواهید یافت. گزینه options.txt را در این مسیر پیدا خواهید کرد- inc/demo{disired-demo-number}/txt

صفحه خود را پیدا کنید:

هر نسخه آزمایشی دارای 3 صفحه از جمله صفحه اصلی پیش‌فرض، صفحه اصلی گرادیان و صفحه اصلی پس‌زمینه ذرات است. از منوی داشبورد وردپرس خود به صفحات پیمایش کنید تا همه صفحات را ببینید. به تصویر زیر نگاه کنید-
به تنظیمات > خواندن برای تنظیم صفحه خاص خود به عنوان صفحه اول (صفحه اصلی).

روش توصیه شده برای وارد کردن محتوای آزمایشی.

اگر نتوانستید محتوای آزمایشی را با یک کلیک وارد کنید، باید مراحل زیر را دنبال کنید تا محتوای آزمایشی را به صورت دستی وارد کنید. شما تمام داده های محتوای آزمایشی را با بسته تم دریافت خواهید کرد. دموها را در ‘aprimo>inc/demo{disired-demo-number}’ این مسیر خواهید یافت.

  • به ابزارها > Import سپس افزونه وردپرس را نصب کرده و روی Run Importer کلیک کنید. فایل ‘contents.xml’ را در اینجا آپلود کنید.
  • نصب کنید واردکننده ابزارک & افزونه صادرکننده برای وارد کردن ویجت‌های نمایشی. سپس به ابزارها > وارد کننده ویجت & صادر کننده و فایل ‘widgets.wie’ را در اینجا آپلود کنید.</li >
  • اکنون باید گزینه های دندانپزشکی را مانند نسخه آزمایشی وارد کنید. به «تنظیمات تم > پشتیبان گیری. سپس رشته پشتیبان را در اینجا کپی کرده و روی دکمه درون ریزی بکاپ کلیک کنید. رشته پشتیبان را در فایل options.txt پیدا خواهید کرد.
محتوا