مکتب‌خونه

مکتب‌خونه

آیا میدانستید؟

پس از تحویل ویدیوها، دوره به سرعت منتشر می شود؟

Docy

در حال به روز رسانی تم شما

برای سهولت استفاده، اکیداً توصیه می شود افزونه Envato Toolkit را نصب کنید. پس از نصب و فعال شدن افزونه لازم، منوی Envato Toolkit در سمت مدیریت شما در دسترس خواهد بود.

مهم: اگر افزونه‌ها را از دست داده‌اید یا برای نصب هر یک از آن‌ها مشکل دارید، همه موارد مرتبط را می‌توانید در پوشه «پلاگین‌های توصیه‌شده» در بسته دانلود شده پیدا کنید.

اطلاعات حساب کاربری

برای دریافت کلید API خود، از صفحه «تنظیمات من» خود در هر یک از بازارهای Envato دیدن کنید. پس از ایجاد یک اتصال معتبر، هیچ تغییری در کلید API زیر برای این نام کاربری، نتایج را به مدت 5 دقیقه تحت تأثیر قرار نخواهد داد زیرا در پایگاه داده ذخیره می شوند. اگر قبلاً یک اتصال API ایجاد کرده اید و فقط یک تم خریداری کرده اید و نشان داده نمی شود، پنج دقیقه صبر کنید و صفحه را بازخوانی کنید. اگر طرح زمینه هنوز نمایش داده نمی شود، ممکن است نویسنده هنوز آن را برای نصب خودکار در دسترس قرار نداده باشد.

نام کاربری Marketplace: نام کاربری Envato marketplace خود را وارد کنید.

کلید API مخفی: کلید API مخفی Envato marketplace خود را وارد کنید (http://themeforest.net/user/[your-username]/api_keys/edit، وارد حساب Themeforest خود شوید، تنظیمات &gt؛ کلید API )

اطلاعات پشتیبان

این پلاگین قبل از ارتقا، تم شما را به صورت خودکار به عنوان بایگانی ZIP ذخیره می کند. دایرکتوری که این نسخه های پشتیبان در آن ذخیره می شوند wp-content/envato-backups است. با این حال، اگر هنگام تلاش برای ارتقا با مشکل مواجه شدید، احتمالاً مشکل مجوزها است و ممکن است بخواهید قبل از ارتقا به صورت دستی از موضوع خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. از طرف دیگر، اگر نمی‌خواهید از تم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید، می‌توانید کادر زیر را علامت بزنید.

رد شدن از پشتیبان‌گیری از طرح زمینه: اکیداً توصیه می‌شود علامت نزنید.

راه جایگزین

همچنین می توانید با جایگزین کردن پوشه تم قدیمی، تم را به روز کنید. ابتدا به پوشه تم خود بروید سپس پوشه تم را حذف کنید و نسخه جدید تم را پیست کنید.

محتوا