مکتب‌خونه

مکتب‌خونه

آیا میدانستید؟

می‌توانید بدون هزینه در مکتب‌خونه تدریس کنید؟

Docy

تکمیل اطلاعات: اطلاعات استاد

 

برای تکمیل اطلاعات مرتبط با استاد، وارد صفحه پنل مدرس شوید و در پنل مدرس برروی گزینه‌ی اطلاعات استاد بزنید.

صفحه اطلاعات استاد به دو قسمت تقسیم می شود، اطلاعات پروفایل که مربوط به اطلاعات صفحه‌ی پروفایل شماست که بصورت عمومی در صفحه‌ی شما در مکتب‌خونه نمایش داده می‌شود و اطلاعات مورد نیاز برای قرارداد که برای موارد مرتبط با قرارداد می‌باشد و بصورت عمومی نمایش داده نمی‌شود.

 

 

فیلدهایی که در این بخش تکمیل می‌شوند شامل موارد زیر است:

1- معرفی کوتاه: در این قسمت شما می‌توانید به اختصار توضیحاتی درباره ی پیش زمینه و فعالیت خود ارائه کنید. (این قسمت در پروفایل عمومی شما در سایت نمایش داده می‌شود.)

2- معرفی کامل: در این قسمت می‌توانید توضیحات تکمیلی مرتبط با خود را ارائه کنید تا در انتخاب شما بعنوان استاد به دانشجو کمک شود. (این قسمت در پروفایل عمومی شما در سایت نمایش داده می شود.)

 

 

3- عکس: در این قسمت تصویری از خود برای نمایش در پروفایل آپلود کنید. لازم به ذکر است که حداکثر حجم تصویر آپلودی شما باید یک مگابایت باشد.

4- ایمیل نمایشی: ایمیل عمومی خود را می‌توانید در این بخش وارد نمایید. این ایمیل در صفحه ی پروفایل شما نمایش داده می‌شود.

 

* اطلاعات این بخش برای عقد قرارداد مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مشاهده آموزش مرتبط با این قسمت به فصل اول قسمت دوم مراجعه فرمایید.

5- کد ملی: شماره ی کد ملی مربوط به مدرس را وارد نمایید.

6- آدرس: آدرس دقیق پستی خود را وارد فرمایید.

7- کد پستی: شماره کد پستی مربوط به محل سکونت خود را وارد فرمایید.

8- شماره شبا: شماره‌ی شبا حسابی که مد نظر دارید که برای تسویه حساب از آن استفاده شود را وارد فرمایید.

* برای دریافت شماره ی شبا می‌توانید به اپ موبایل بانک، اینترنت بانک یا در برخی بانک ها، به روی کارت خود مراجعه فرمایید. دقت داشته باشید که شماره ی شبا 24 رقم می‌باشد.

9- کارت ملی: تصویر واضحی از کارت ملی خود تهیه و آپلود فرمایید.

10- دانلود پیش نویس قرارداد: این مورد در حال حاضر برای مدرسانی که ساکن در شهرهای دیگر بجز تهران هستند، می‌باشد و از این طریق می توانید فایل قرارداد را دریافت و مطالعه و امضا نمایید.

 

در نهایت پس از تکمیل موارد لازم با زدن برروی دکمه ذخیره، اطلاعات را ذخیره می‌کنیم.

محتوا