مکتب‌خونه

مکتب‌خونه

آیا میدانستید؟

می‌توانید سوالات خود را در این سایت جستجو کنید؟

Docy

تکمیل اطلاعات: تعریف جلسات

جلسات در سایت مکتب‌خونه به چهار نوع قابل تعریف هستند:

ویدیویی، صوتی، تمرین و متنی

 

 

برای ایجاد جلسه، وارد پنل مدرس شوید و برروی ویرایش فصل‌ها بزنید.

 

 

برای ایجاد هر کدام از انواع جلسات در مقابل فصلی که تعریف کرده‌اید، برروی ویرایش جلسات بزنید.

 

 

در صفحه جدید در صورتی که در فصل مورد نظر جلسه‌ای وجود داشته باشد، نمایش داده می‌شود و چهار نوع محتوای قابل تعریف در سمت چپ صفحه قابل مشاهده می‌باشد.

 

 

جلسه ویدئویی

 

برای قرارگرفتن ویدئو فایل‌های مرتبط باید از قبل به کارشناسان مکتب‌خونه تحویل شده باشد. در این صفحه برخی فیلدها لازم است که از سمت شما تکمیل شود:

1- عنوان ارائه: نام جلسه مدنظر را در این قسمت وارد فرمایید.

2- شرح ارائه: در صورتی که جلسه دارای شرح می‌باشد یا لازم است موردی بصورت متنی توضیح داده شود، در این قسمت می‌توانید آن‌ را وارد نمایید.

3- جزوه: در صورتی که برای این قسمت جزوه یا فایلی موجود است که لازم است دانشجو آن را داشته باشد، در این قسمت آپلود فرمایید.

4- زیرنویس: این بخش برای ویدیو‌هایی که به زبان دیگری تولید شده‌اند و نیازمند زیرنویس هستند استفاده می‌شود. در صورتی که زیرنویسی برای فایل ویدیویی خود دارید آن را آپلود فرمایید. همچنین در صورتی که مایل هستید دوره ی شما قابل استفاده توسط افراد دارای محدودیت باشد نیز می‌توانید زیرنویس جلسه را آپلود فرمایید.

*دقت داشته باشید که فرمت فایل باید بصورت vtt باشد.

 

 

جلسه صوتی

 

برای قرار گرفتن صوت، فایل‌های مرتبط باید از قبل به کارشناسان مکتب‌خونه تحویل شده باشد. در این صفحه برخی فیلدها لازم است که از سمت شما تکمیل شود:

1- عنوان ارائه: نام جلسه مدنظر را در این قسمت وارد فرمایید.

2- جزوه: در صورتی که برای این قسمت جزوه یا فایلی موجود است که لازم است دانشجو آن را داشته باشد، در این قسمت آپلود فرمایید.

3- شرح ارائه: در صورتی که جلسه دارای شرح می‌باشد یا لازم است موردی بصورت متنی توضیح داده شود، در این قسمت می‌توانید آن را وارد نمایید.

 

 

جلسه تمرین

 

1- عنوان تمرین: نام تمرین مد نظر را در این قسمت وارد فرمایید.

2- درصد نمره تمرین از نمره کل دوره: کل دوره دارای نمره است و می‌توانید وزن میزان نمره ای که تمرین از کل دوره دارد را تعیین کنید.

3- توضیح تمرین: تمرین‌ها عموما نیاز به راهنما و توضیح دارند. این توضیحات و راهنمایی‌ها را می‌توانید در این قسمت بنویسید.

 

 

جلسه متنی

 

نام جلسه: نام جلسه مدنظر را در این قسمت وارد فرمایید.

متن جلسه: در جلسه‌ی متنی امکان تعریف تصویر و متن وجود دارد. می‌‍توانید در این قسمت متن آموزش را قرار دهید.

محتوا