مکتب‌خونه

مکتب‌خونه

آیا میدانستید؟

پس از تحویل ویدیوها، دوره به سرعت منتشر می شود؟

Docy

مزایای تدریس در مکتب‌خونه

*به تمام دانش پذیران فارسی زبان دسترسی پیدا خواهید کرد.

شما به عنوان یک مدرس می‌توانید از پلتفرم مکتب‌خونه برای دسترسی به بازاری بزرگ در سراسر دنیا استفاده کنید. برنامه‌های بازاریابی مکتب‌خونه و ابزارهای تبلیغاتی ما می تواند به گسترش دامنه دسترسی شما کمک کند. حتی قبل از انتشار دوره به شما کمک می‌کند موضوعات مورد نیاز را شناسایی کنید و شما را راهنمایی می‌کند تا دوره های آنلاین جذابی را برای مخاطبان مورد نظر خود ایجاد کنید.

 

*مالک محتوای خود خواهید بود.

شما می‌توانید دانش خود را در هر زمینه‌ای به جز موضوعات نامناسب به اشتراک بگذارید. (بهتر است پیش از ضبط با کارشناسان مکتب خونه بررسی شود) شما محتوای خود را تهیه می‌کنید و مالک آن هستید. در صورتی که بخواهید می‌توانید با توجه به شرایط زیر اقدام به انتشار دوره خود در سایت خود و سایر پلتفرم‌ها کنید:
1. شما می‌توانید دوره خود را در کلاس‌های حضوری و همایش‌ها و وبینارها آموزش دهید.
2. می‌توانید دوره خود را بر روی سایت متعلق به خود با قیمتی برابر و یا بالاتر از سایت مکتب خونه عرضه کنید.
3. همچنین می‌توانید دوره خود را با شرط کاهش درصد خود در دیگر پلتفرم‌ها منتشر کنید. (این بند برای مدرسینی که به طور مشترک با مکتب‌خونه اقدام به ساخت دوره می‌کنند برقرار نیست.)

 

*در زمان و مکان دلخواهتان آموزش دهید.

آموزش آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که به دانشجوهایی در سراسر دنیا دسترسی پیدا کنید. آموزش با مکتب‌خونه این امکان را به شما می‌دهد که علاوه بر این در هر مکان و زمانی که خواستید آموزش دهید و دوره خود را ضبط کنید.

 

*پتانسیل کسب درآمد خود را افزایش دهید.

تدریس در مکتب‌خونه باعث می‌شود شما بتوانید پتانسیل کسب درآمد خود را افزایش دهید. ایجاد و انتشار یک دوره با ما تقریباً رایگان است و اساتید با هر ثبت نام سهمی را به عنوان درآمد کسب می‌کنند. همچنین شما در مکتب خونه می‌توانید دوره‌های غیردانشگاهی کمتر از 2 ساعت خود را به صورت رایگان منتشر کنید و یا برای دوره خود هر قیمتی را که می‌خواهید بگذارید. همچنین فعالیت‌های تیم مارکتینگ مکتب‌خونه موجب افزایش فروش دوره شما خواهد بود.

 

*بخشی از جامعه مکتب‌خونه باشید.

با تدریس در مکتب‌خونه شما به جامعه بزرگ اساتید مکتب‌خونه می‌پیوندید که پشتیبانی، راهنمایی و نکاتی را برای کمک به موفقیت شما ارائه می‌دهند. به علاوه به تیم پشتیبانی و کارشناسان ما دسترسی پیدا خواهید که همواره در این مسیر شما را همراهی خواهند کرد.

*در راستای مسئولیت اجتماعی خود قدم خواهید برداشت.

یکی از مزایای تدریس آنلاین این است که شما می‌توانید محتوایی مناسب با افراد دارای معلولیت در جامعه تولید کنید. اگر دوره خود را با زیرنویس ارائه دهید، افراد دارای محدودیت‌های شنوایی که اغلب نمی‌توانند از کلاس‌های آموزشی استفاده کنند را نیز از مطالب دوره خود بهره‌مند خواهید کرد. به طور خلاصه تدریس آنلاین اطمینان از این موضوع است که هیچ مانعی برای یادگیری بسیاری از افراد وجود نخواهد داشت.

محتوا