مکتب‌خونه

مکتب‌خونه

آیا میدانستید؟

می‌توانید سوالات خود را در این سایت جستجو کنید؟

Docy

درون ریزی دمو

اگر می‌خواهید سایت شما دقیقاً شبیه نسخه‌های نمایشی «دوکی» باشد، باید محتوای آزمایشی را با موفقیت وارد کنید.

ما ویژگی نصب نسخه نمایشی با یک کلیک را در قالب وردپرس ‘دوکی’ ادغام کردیم. شما می توانید تمام محتوای نمایشی را فقط با یک کلیک وارد کنید.

فرایند نصب نسخه ی نمایشی با یک کلیک

  • طرح زمینه را نصب کنید و آن را فعال کنید. سپس تمامی پلاگین های مورد نیاز را نصب کنید. مطمئن شوید که همه افزونه های مورد نیاز فعال هستند.
  • بعد از فعال کردن همه افزونه‌های مورد نیاز به ظاهر > منوی «وارد کردن نسخه نمایشی با یک کلیک»از داشبورد وردپرس.
</ شکل>

توجه: اگر داده‌های گزینه وارد نمی‌شوند، باید آن را به صورت دستی وارد کنید. به ‘تنظیمات تم > پشتیبانی’. سپس رشته پشتیبان را در اینجا کپی کرده و روی دکمه درون ریزی و پشتیبانی کلیک کنید. رشته پشتیبان را در فایل options.txt پیدا خواهید کرد.

روش توصیه شده برای وارد کردن محتوای آزمایشی.

اگر نتوانستید محتوای آزمایشی را با یک کلیک وارد کنید، باید مراحل زیر را برای وارد کردن دستی محتوای آزمایشی دنبال کنید. شما تمام داده های محتوای آزمایشی را با بسته تم دریافت خواهید کرد. دموها را در ‘gullu>inc/demo{disired-demo-number} این مسیر پیدا خواهید کرد.

  • به ابزارها > درون ریزی افزونه وردپرس را نصب کنید و روی Run Importer کلیک کنید. فایل “theme_content.xml” را در اینجا آپلود کنید.
  • واردکننده ابزارک & افزونه صادرکننده برای وارد کردن ویجت‌های آزمایشی. سپس به ابزارها > وارد کننده ویجت & برون ریزی و فایل ‘widget_data.wie’ را در اینجا آپلود کنید.
  • اکنون باید گزینه های دندانپزشکی را مانند نسخه آزمایشی وارد کنید. به «تنظیمات تم > پشتیبان گیری. سپس رشته پشتیبان را در اینجا کپی کرده و روی دکمه Import a Backup کلیک کنید. رشته پشتیبان را در فایل options.txt پیدا خواهید کرد.
محتوا